Krajalnice royal opinie

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: doskonała formę i umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zbudowana przez rodzimego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest dość łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to efekt, oddany do krojenia przede wszystkim nowego rodzaju wędlin i ciała, jednakże z przeznaczeniem może istnieć używany oraz do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest silna i znacznie precyzyjna, a branie jej - w pełni bezpieczne. Każde elementy zostały odpowiednio zakonserwowane i dokonane z tak trwałych, łatwych w czyszczeniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i wymogi sanitarne. Każdy moment tego dania, który zawiera jakąś styczność z żywnością, jest wykonany z tematów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz traktował tego tematu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią artykuły do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć urządzenie do ostatniego, by znów leczyło "jako nowe".