Rozwoj a wzrost wartosci przedsiebiorstwa

Wraz ze koleją poziomu bycia, wszechogarniającym nas pośpiechem, często jest tak, że nieprzemyślane zakupy pierwszej potrzeby prowadzimy w pobliskich sklepach czy dyskontach, i po dłuższe raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie jeździmy do konkretnych sklepów, w jakich możemy osiągnąć dosłownie wszystko. Rozpocząwszy od żywności (pieczywo, nabiał, wędliny, mrożonki, produkty suche bądź w puszkach), poprzez kosmetyki (dla nas, dzieci), środki zdrowe i higieny, aż do napojów (wody, soki, słodkie napoje gazowane), alkoholu czy słodyczy.

Oczywiście kupić tu dodatkowo możemy „świeże” warzywa, zyski i ciało. Ale czy by na pewno świeże? Tej gwarancji nigdy wynosić nie będziemy kupując ciało w hipermarkecie. Upiększone, nasmarowane różnej maści preparatami mięso błyszczy się i niemalże wdzięczy do nas, motywując do obrotu. I że market dołączy do tego strasznie popularną cenę mięso idzie z półek i właśnie nieliczni zastanowią się i … pójdą do hurtowni mięsa. Oczywiście można zdecydować się na taki zakup w markecie, jednak to silna okazja, piękna sztuka mięsa w korzystnej cenie. Dochodzimy do domu, a tam mięsko już tak apetycznie i pięknie nie wygląda, czasami nawet nie pachnie.

http://www.comarch-polkas.pl/comarch-cloud-computing-erp/programy-systemy-klasy-erp/

Przewaga hurtowni mięsa nad mięsem widocznym w supermarketach czy dyskontach jest doskonała. Przede wszystkim dlatego, że żadna hurtownia mięsa nie zaryzykuje sprzedaży nieświeżego towaru, przez który może wydać dobrą reputację, klientów oraz dochód. Kolejna sprawę, hurtownia kupując mięso traktuje go zawsze tyle, ile jest wstanie sprzedać rzeczywiście. A jeżeli obok sprzedaży hurtowej otworzy punkt sprzedaży detalicznej rynek ma zapewniony. A nawet wyższe niż w sklepach ceny nie są w mieszkanie zniechęcić klientów do kupowania mięsa w hurtowniach. Płacimy, bowiem, za świeże, pełnowartościowe mięso, które spośród pewnością korzystnie wpłynie na swoje zdrowie.

Mając pod opiekę powyższe niekwestionowanym powtarza się zwycięstwo hurtowni mięsa nad braniem go w znaczących sieciach handlowych. Jakość, gwarancja świeżości i cen odżywcze to rzeczy, które rodzą się nie mieć wartości wyrażonej w walucie.